O ní.

25. července 2018 v 13:22 | Imogen |  Vzpomínkovo.

Za svůj krátký život jsem neměla moc vztahů. Byl tu jeden kluk na základní škole se kterým jsem "chodila", ale nikdy to nedošlo dál než na pusu (na tvář). Vlastně jsme byli spíš nejlepší kamarádi, co chtěli být cool před ostatními a tak tohle říkali. Že jsme pár. Takové ty normální dětské věci.
Poprvé jsem se někam dál dostala až s holkou, byla to též jedna z mých nejbližších kamarádek, žila poměrně daleko ode mě, házela mě do friendzone ale i přesto tak po roce jsem velice divnou cestou vyznala své city a vydrželo nám to skoro dvakrát tolik. Tudíž dva roky, zaokrouhleně. Potom už to šlo do háje, skrz dálku a mnoho dalších věcí.
Nebudu vám nic nalhávat, nevím jaká je moje orientace, dá se říct že jsem jako Charlotte ze Sex ve městě.

And while sexually, I feel that I am straight...there is a very powerful part of me that connects to the female spirit.

Zkrátka mě holky nepřitahují, ale dokážu ocenit jejich krásu a často si s nimi rozumím víc, žádná o tom že jim i víc věřím. Ke klukům nemám důvěru téměř žádnou.
Píšu to protože i má poslední nejaktuálnější a asi nejvážnější "láska" byla též ženského pohlaví. Absolutně netuším jak jsme se daly vlastně dohromady, co nás svedlo k sobě, jak jsem ji poznala. Byla opět trošku z dálky, tentokrát ale podstatně menší a v jednu chvíli jsme si prostě začaly psát na skypu, přičemž to nebyla taková ta typická konverzace. Však víte "jak se máš?" Nebo "co děláš?" Bylo to jako bychom se znaly už děsně dlouho a tak, ačkoliv jsem si to po posledním vztahu zakázala, odhodlala jsem se k hovoru. A bylo to fajn. Neměla sice tak hezký hlas, ale byla rozhodně milejší než hromada lidí co jsem doteď poznala. Když mi řekla, že se mi něco povedlo, že mi to sluší, nebo že mám třeba i jenom dobrý vkus, brala jsem to. A nepochybovala jsem o tom, měla jsem z ní zkrátka takový upřímný pocit.
Bohužel, stejně jako ale uměla bezproblému pochválit, nebála se i nahlas říct co je kde špatně a to o dost silněji. Tak že i pouhý náznak mi dokázal na celý týden zničit náladu a hodit do módu "má to vůbec smysl?"
I tak ale vše bylo skvělé, vzhlížela jsem k ní a ačkoliv to věděla, nevadilo ji to. To jak jsem ji lezla do zadku a byla jí posedlá. A já byla taky v pohodě, protože to byla po dlouhé době osoba která se mi zdála i přesto jak dlouho jsme se znaly stále zajímavá. A byla zajímavá, super chytrá, super nadaná a super vtipná.
Tak jsem to teda viděla dokud jsem k ní nepřijela na víkend.
A ona mě v tu chvíli omrzela a ty mé růžové brýle pomalu opadly.
Najednou nebyla tak roztomilá, její vtipy se staly spíše trapnými a to co říkala nedávalo vždy smysl a já měla čím dál větší chuť argumentovat. Postavit se ji čelem, ukázat že mě nemá zas tak omotanou.
A večer, když jsem se u ní v koupelně dávala po tom namáhavém dni dokupy jsem si uvědomila, že chci domů. Že i to tak děsně nepříjemné místo je mi teď příjemnější než tohle. A sama jsem se ptala co se to děje, co ve mě může takhle rychle změnit názor. Kde se stala chyba?

Druhý den ráno jsem odjela co nejdřív vlakem domů, rozloučení bylo normální, hrála jsem to. A ačkoliv mi její mamka tak nadšeně nabízela azyl na celé prázdniny, uvnitř jsem už tehdy věděla že se nevrátím.
A taky že nevrátila. O týden později, v depresi ze zkoušek a přijímaček, když měla být pryč jsem ji srabácky napsala poslední zprávu a v ní vypsala všechny své problémy. Vše co mě v poslední době ničilo a co jsem ze sebe potřebovala dostat. A následně dostala naprosto jednoduchou a krátkou odpověď.
Jako by to všechno bylo nic.
Takže na co tu celou dobu narážím? Proč to píšu a jak se to týká tématu?
Jednoduše, zkrátka tímto vychází na povrch jak hloupá jsem a jak ráda vše ničím. Protože jakmile se něco konečně začne dařit a vypadat krásně, ihned do toho střelím pár kulek a tím to zabiju, abych měla čeho později litovat.
Kde se stala chyba? Ve mně, já jsem ta chyba.
Tolik k tomu, děkuju za pozornost a omlouvám se za zmatenost textu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama